Rugsėjo 1 diena

Rugsėjo 1-mosios – Mokslo ir žinių dienos šventėje užbaigėme Rykantų universalaus daugiafunkcio centro dienos stovyklą ir pradėjome darželio ugdymo metus.

Kaip ir gyvenime, taip ir šioje kūrybos ir poilsio stovykloje vadovavomės taisyklėmis, kurias patys vaikai išmąstė ir stovyklos eigoje papildė. Tos taisyklės tiks ir kasdieniame gyvenime. Vaikai buvo nuostabūs, kūrybingi, nekritikuojantys ir matantys savo draugų gerąsias savybes. Puikiai piešė, pynė, sudarė savo giminės medžius, žinoma dainavo, šoko ir sportavo.

Renginio metu žiūrovai matė vaikų stovyklos kūrybines akimirkas užfiksuotas nuotraukose.

Kaip ir ankščiau, buvusiose dienos stovyklose, mes praktiškai išbandėme laimę ir rinkome laimingiausią dienos vaiką, kuris turėjo scenoje perskaityti atsakymus į savo prisistatymo klausimyną. Burtų keliu, pirmą dieną laimingiausia buvo išrinkta Adrija, antrą dieną Donatas, trečią Patricija, ketvirta žygio dieną laiminga buvo Gabija. Prieš renginį laimė teko Artiomui, o renginio metu prisistatė Titas.

Taigi, kas ta laimė? Pirmiausiai laimingas tas, kuris turi tą laimę ir antra reikšmė – laimingas tas, kuris teikia, duoda tą laimę kitiems.

Kadangi Rugsėjo pirmoji yra mokslo ir žinių diena, tad svarbu ne ūgis, o… ir ne smūgis, svarbu būti „proto bokštu“.

Surengėme žaidimą „Proto bokštas“. Taisyklės paprastos – trys žaidėjai prieš žiūrovus. Išsirinkome žaidėjus – centro direktorių Dariuš Nedveckį, auklėtoją Nelę ir auklėtoją Dalią. Salėje žiūrovai uždavė klausimus apie Rykantų universalaus daugiafunkcio centro darželį. Žiūrovams buvo įdomu, ar vaikams dovanojamos dovanos? Žinoma dovanos dovanojamos. Visi vaikai buvo apdovanoti ir renginio pabaigoje dainavo šventės finalinę dainą.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą