Tarptautinė mokytojų diena Spalio 8 d.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Graži mūsų šeimynėlė šiandien susirinko“
Mokytojų simbolis – pelėda – išmintis, protas, žinios ir mokslas, tad ir mūsų renginys skirtas mokytojams vadinosi „Pelėdžiukų mokykla“.
Mieli tėveliai, jūs tie pirmieji mokytojai, tad sveikiname visus su tarptautine (pelėdų) mokytojų diena ir linkime toliau turėti jėgų mokyti ir perduoti savo žinias, taip, kaip darėte visada. Tegul Jūsų išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia ir atsispindi vaikuose. Būtent rudenį pelėdos ir yra balsingiausios. Gal todėl ir tarptautinė mokytojų diena dabar, šiuo laikotarpiu, kai mokytojai aktyviausi. Tad ir mes, kartu su tėveliais pabandėme perduoti savo išmintį vaikams.
Gražiausią žodį, nuostabiausią “ačiū”, kurį mokomės, tarsi burtažodį atėjusį iš praeities, šiandien tariame brangiems, esantiems ir jau iškeliavusiems mokytojams.
Mus „pelėdžiukus“ sveikino mūsų gerbiama Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė ir Trakų rajono savivaldybės vicemerė Marija Puč, kartu visiems padėkojo ir pasveikino Rykantų universalaus daugiafunkcio centro direktorius Dariuš Nedvecki.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą