Susitikimas su lektore Lidija Laurinčiukienė

„Manau, kad viskas slypi mūsų galvoje. Jei norime pakeisti situaciją, pirmiausia turime keisti savo požiūrį“, – sako Lidija Laurinčiukienė, lektorė, švietimo ir verslo konsultantė, nepriklausoma žurnalistė.

Lidija jau daugiau kaip 15 metų veda seminarus ir konsultuoja verslo įmones, švietimo įstaigas, valdžios institucijų darbuotojus bei politikus, jaunimo organizacijų narius, nevyriausybines organizacijas, moksleivius, jų tėvus, organizuoja ir veda apskritojo stalo diskusijas, moderuoja renginius. Moteris turi 15 metų darbo patirtį įvairiuose Lietuvos universitetuose. Didžiuojasi, kad 2010 metais Lietuvos studentai ją įvardijo „2010 metų geriausia Lietuvos dėstytoja“. Lidija jau aplankė daugiau kaip 60 šalių, kuriose smalsi, ieškanti bei tyrinėjanti moteris pasisėmė įvairios patirties, kuria noriai dalijasi su klausytojais seminarų metu. Lektorės seminarai – netradiciniai, gyvi, originalūs, šilti, šmaikštūs. Juose yra daug ekspresijos, unikalių metodų informacijai perteikti, vaizdinių, neįprastų daiktų ir kvapų. Lektorės seminarai praturtinti įvairiais vaizdingais pavyzdžiais iš jos gyvenimo, juose pilna praktinių patarimų bei jos pačios praktikuojamų metodų, naudingų sveikai gyvensenai.

Susitikimas su lektore vyko Rykantų universalaus daugiafunkcio centro salėje. Susidomėję pozityvaus mąstymo tema, klausytojai nekantriai laukė seminaro pradžios. Salėje susirinko Rykantų universalaus daugiafunkcio centro kolektyvas, bibliotekos skaitytojai, Rykantų bei aplinkinių kaimų gyventojai.

Lektorė suteikė ne tik žinių, bet ir patarė, kaip išsiugdyti pozityvaus mąstymo gebėjimą, padedantį pasiekti sėkmę, pagerinti tarpusavio santykius, suteikiantį vidinę ramybę, turintį įtakos ne tik psichinei, bet ir fizinei sveikatai. L. Laurinčiukienė, pasikliaudama gyvenimiškais pavyzdžiais, demonstravo pratimus, kurių pagalba aktyvinama kraujotaka, smegenis pasiekia daugiau deguonies ir gaminasi laimės hormonai endorfinai. Ji paaiškino susirinkusiems žodžių „sveik“, „veik“, „eik“ reikšmę. Ragino dalyvius pradėti dieną su šypsena, nes tik teigiamas požiūris padeda siekti neįtikėtinų bei norimų rezultatų.

Anot L. Laurinčiukienės, į viską gyvenime reikia žiūrėti su nedideliu vaikiškumu ir daryti dalykus su humoru, nes pozityvus mąstymas gelbsti, skatina kūrybingumą. Svarbiausia galvoti teigiamai, pozityviai, nes ką ir kaip dedame į savo galvą, tokia ir būna mūsų gyvenimo kokybė. Svarbu save nuteikti gerai ir rytojus bus geresnis!

Seminaro dalyviai turėjo puikią galimybę apmąstyti savo gyvenimą bei elgesį, pasijuokti, „pasikrauti“ pozityvumu, geromis emocijomis ir įgyti žinių.

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą