Laisvos darbo vietos

Informacija paskelbta:

Ieškome kultūros renginių organizatoriaus – režisieriaus.

Ieškome kolegos, kuris prisijungtų prie mūsų komandos. Siūlome kūrybingą ir įdomų darbą.

Darbo pobūdis:

  • planuoti, režisuoti ir organizuoti valstybinių, kalendorinių švenčių paminėjimus, festivalius bei kitus Kultūros centro renginius, užtikrinti šių renginių kokybę ir meninį lygį;
  • rengti ir įgyvendinti kultūrinių, koncertinių, edukacinių veiklų projektus, programas, scenarijus bendradarbiaujant su kitomis įstaigomis ir visuomeninėmis organizacijomis;
  • bendradarbiaujant su Kultūros centro meno vadovais organizuoti projektinius bei kitus renginius;
  • populiarinti centro renginius, rūpintis jų sklaida;
  • vykdyti atlikėjo, renginio vedėjo funkcijas.

Reikalavimai:

  • ne žemesnis kaip aukštesnysis išsilavinimas ar specialusis vidurinis išsilavinimas, meno mokslų srityje, humanitarinių ar socialinių mokslų srityje arba praktiniai įgūdžiai šioje srityje;
  • gebėti savarankiškai organizuoti renginį, dirbti komandoje, išmanyti renginio vadybos ir režisūros pagrindus,  būti kūrybiškam, komunikabiliam, iniciatyviam, pareigingam.

Siūlome:

  • neterminuotą darbo sutartį;
  • lankstų darbo grafiką;
  • atlyginimas – nuo1438 Eur neatskaičius mokesčių.
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą